بیابان تصادف ماشین برنامه الکتریکی

بیابان: تصادف ماشین برنامه الکتریکی در ماشین تصادف شدید خودروی الکتریکی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث پیامک عاشقانه، قربانی گرفت

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از افشای راز جسد سوخته شده است در منطقه امین آباد خبر داد.

پیامک عاشقانه، قربانی گرفت

عبارات مهم : اداره

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از افشای راز جسد سوخته شده است در منطقه امین آباد خبر داد.

به گزارش ایسنا، در ساعت 6:30 صبح روز یازدهم مردادماه کشف جسد مردی ناشناس و حدودا 35 ساله، در زمین های کشاورزی به کلانتری امین آباد اعلام شد که با تأیید خبر به وسیله کلانتری 173، تیم تشخیص هویت و بررسی صحنه اداره دهم خاص قتل پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در محل حاضر شده است و در بررسی به عمل آمده مشخص شد جسد متعلق به مردی حدودا 35 ساله است که پیش از سوزانده شدن در جریان یک درگیری با ضربات متعدد چاقو به ناحیه صورت، شکم، دست، گردن و… به قتل رسیده و نهایتا سوزانده شده است است.

در وقت بررسی جسد به وسیله تیم تشخیص هویت و بررسی صحنه اداره دهم پلیس آگاهی، کارآگاهان در بررسی لباس های به جا مانده از مقتول موفق به خارج کردن کارت شناسایی متعلق به مقتول کرده و هویت مقتول به نام صادق 35 ساله ساکن خیابان پیروزی شناسایی شد و در تحقیقات از خانواده وی مشخص شد مقتول در تاریخ دهم مردادماه به دنبال تماس یکی از دوستانش به نام علی از منزل خارج شده است و دیگر مراجعتی نداشته است.

پیامک عاشقانه، قربانی گرفت

با شناسایی محل زندگی علی 40 ساله در منطقه پیروزی، کارآگاهان جهت انجام تحقیقات به محل سکونت وی مراجعه و اطلاع پیدا کردند که علی همزمان با کشف جسد مقتول، از محل سکونتش خارج و بعد از آن ناپدید شده است و پاسخگوی تماس های تلفنی اعضای خانواده اش نیز نبوده هست. همچنین در تحقیقات تکمیلی، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که علی از حدود یک ماه پیش از همسرش متارکه کرده است .

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در تحقیقات از همسر سابق علی اطلاع پیدا کردند که مقتول در وقت زندگی یکسان علی و همسرش، دوست خانوادگی آنها بوده است همسر سابق علی به نام ساناز در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: صادق دوست نزدیک همسر سابقم بود و به همین علت به منزل ما تردد داشت و من او را کاملا می شناختم. من و همسرم از مدت ها پیش با یکدیگر اختلاف داشتیم و قصد متارکه از یکدیگر را داشتیم و قبل از متارکه، مقتول چندین بار پیامک های باعشق برایم ارسال کرده بود که آن وقت عنوان را به همسرم اطلاع و پیامک ها را به او نشان داده بودم و بخاطر همین پیامک ها، همسرم نسبت به صادق کینه پیدا کرده بود تا اینکه بعد از گذشت حدودا یک ماه به علت اختلافات قبلی که داشتیم، من و همسرم متارکه کردیم و بعد از آن دیگر هیچ اطلاعی از همسر سابق خود و همچنین مقتول ندارم و نمی دانم که آیا عنوان کشته شدن صادق به عنوان پیامک ها ارتباط دارد یا خیر؟

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از افشای راز جسد سوخته شده است در منطقه امین آباد خبر داد.

با توجه به اطلاعات به دست آمده در خصوص انگیزه احتمالی جنایت، کارآگاهان با انجام کارها خاص پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه علی در منزل یکی از دوستانش به نام علیرضا شدند، این محل در محدوده خیابان شوش شناسایی و تحت مواظبت نامحسوس پلیسی قرار داده شد و آخر در ساعت 16:30 روز سیزدهم مردادماه، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با اطمینان از حضور متهم پرونده در محل اقدام به دستگیری وی به همراه علیرضا کردند.

متهم مهم پرونده با تأیید بیانات همسر سابقش در خصوص ارسال پیامک های باعشق بیان کرد که از همان وقت تصمیم به کشتن مقتول گرفته است و در اعترافاتش به کارآگاهان گفت : از مقتول کینه پیدا کرده بودم و به همین علت در تاریخ دهم مردادماه با تصمیم قبلی و به همراه علیرضا او را به به بیابان های اطراف امین آباد برده و با چاقویی که از قبل به همراه داشتم ضرباتی را به صورت، گردن، کمر و …. مقتول زده و بعد از کشتن صادق جنازه اش را آتش زده و به همراه علیرضا از محل دور شدیم.

علیرضا نیز در اظهاراتش با تأیید بیانات متهم مهم پرونده بیان کرد که در محل ارتکاب جنایت حضور مستقیم داشته ولی هیچ دخالتی در درگیری منجر به جنایت و یا سوزاندن جسد نداشته است.

پیامک عاشقانه، قربانی گرفت

براساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی، سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعترافات صریح هر دو متهم به خاص متهم مهم پرونده ، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس شعبه چهارم دادسرای عمومی و انقلاب شهرری صادر و متهمان جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفتند.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از افشای راز جسد سوخته شده است در منطقه امین آباد خبر داد.

واژه های کلیدی: اداره | ایران | پلیس آگاهی | پیامک عاشقانه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs