بیابان تصادف ماشین برنامه الکتریکی

بیابان: تصادف ماشین برنامه الکتریکی در ماشین تصادف شدید خودروی الکتریکی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری کو انرژی ایام انتخابات؟ / پرسش بازیگر طنز از رییس جمهور

امیر حسین رستمی بازیگر طنز سریال های تلویزیونی در برنامه صبحگاه امروز – چهارشنبه – «حالا خورشید» بر خلاف معمول این گونه برنامه ها حرف های صریح سیاسی بر زبان آور

کو انرژی ایام انتخابات؟ / پرسش بازیگر طنز از رییس جمهور

پرسش بازیگر طنز از رییس جمهور: کو انرژی ایام انتخابات؟

عبارات مهم : انرژی

امیر حسین رستمی بازیگر طنز سریال های تلویزیونی در برنامه صبحگاه امروز – چهارشنبه – «حالا خورشید» بر خلاف معمول این گونه برنامه ها حرف های صریح سیاسی بر زبان آورد و از کلیشه های معمول بیرون زد.

به گزارش عصر ایران؛او با انتقاد از گفت و گوی رییس جمهوری با رضا رشید پور گفت: آقای دکتر روحانی پیش از انتخابات انرژی بیشتری داشت ولی حالا احساس می کنیم از آن انرژی چندان خبری نیست در حالی که مردم همان انرژی را انتظار دارند و « ان شاء الله درست می شود» ها کافی نیست.

کو انرژی ایام انتخابات؟ / پرسش بازیگر طنز از رییس جمهور

هر چند در ابتدا تصور می شد امیر حسین رستمی هم سو با بعضی مدیران سیاسی تلویزیون قصد انتقاد از رییس جمهوری با سمت و سوی صرفا اقتصادی – معیشتی دارد ولی تأکید و اشاره به انرژی و شعارهای انتخاباتی نشان داد اتفاقا از همان منظری نقد می کند که هواداران روحانی می گویند و لحن او از جنس حامیان است نه منتقدانی که اساسا به او رأی نداده اند.

رضا رشیدپور هم از جلد گفت و گوی دوشنبه شب خارج شد و گفت: من البته اگر بخواهم حرفی بزنم می گویند چون در کمپین تبلیغاتی بوده موضع گیری می کند و تنها به این توصیه اشاره می کنم که همه باید در کنار هم باشیم تا پرسشها را پشت سر بگذاریم نه این که تنها از یک نفر توقع داشته باشیم.

امیر حسین رستمی بازیگر طنز سریال های تلویزیونی در برنامه صبحگاه امروز – چهارشنبه – «حالا خورشید» بر خلاف معمول این گونه برنامه ها حرف های صریح سیاسی بر زبان آور

طعنه سیاسی دیگر بازیگر هنگامی بود که مجری از او پرسید: آیا راست است که شما پولدارهستید و به شوخی گفت نکند حساب بانکی سوییس ات لو رفته است! امیر حسین رستمی هم بی درنگ پاسخ داد: نه، من که آقازاده نیستم! شاید چون تنیس بازی می کنم این تصور ایجاد شده است ولی آقازاده نیستم!

واژه های کلیدی: انرژی | سیاسی | انتقاد | بازیگر | دکتر روحانی | امیر حسین رستمی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs