بیابان تصادف ماشین برنامه الکتریکی

بیابان: تصادف ماشین برنامه الکتریکی در ماشین تصادف شدید خودروی الکتریکی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات الکساندر نوری به کشور عزیزمان ایران نمی آید

منوچهر نیکفر مدیر هیئت مدیره سپاهان می گوید که اولویت مهم سپاهان گزینش یک مربی خارجی بزرگ است.

الکساندر نوری به کشور عزیزمان ایران نمی آید

الکساندر نوری به کشور عزیزمان ایران نمی آید

عبارات مهم : خارجی

منوچهر نیکفر مدیر هیئت مدیره سپاهان می گوید که اولویت مهم سپاهان گزینش یک مربی خارجی بزرگ است.

منوچهر نیکفر مدیر هیئت مدیره کلوب سپاهان در گفتگو با ورزش سه، در مورد آخرین شرایط سپاهان و گزینش سرمربی تازه تیم که گزینه های زیادی در این خصوص مطرح می شود، گفت: خب گزینش و اولویت مهم ما مربی خارجی هست. سپاهان تیم بزرگی است و مربی بزرگ هم می خواهد؛ ولی اینکه با مربیان خارجی به توافق برسیم و یک مربی خوب بیاوریم اولویت مهم ما است.

الکساندر نوری به کشور عزیزمان ایران نمی آید

وی ادامه داد: البته آقای قنبری هم تجربه زیادی دارند و قبلا هم تجربه حضور به عنوان سرمربی سپاهان را داشتند و تا گزینش مربی تازه کار را دنبال خواهند کرد.

نیکفر در ادامه و در خصوص مذاکره با اسامی مختلفی که نام آنها مطرح می شود، اظهار داشت: ما با این ها در حال مذاکره هستیم؛ سپاهان تیم بزرگی است و پیشنهادات زیادی هم به ما شد. حدود ۴۰،۵۰ مربی بزرگ در این مدت به ما معرفی شده است هست؛ ولی باید با شرایط کلوب هم همخوانی داشته باشد. ما در حال مذاکره با چندینه نفر از آنها هستیم؛ اگر بتوانیم با یک مربی خارجی جهت بازی های باقی مانده توافق کنیم که مربی خارجی می آوریم؛ ولی اگر نتوانستیم یک مربی ایرانی تا انتهای فصل گزینش می کنیم تا مجددا در آخر فصل جهت به خدمت گرفتن یک مربی بزرگ اقدام کنیم.

منوچهر نیکفر مدیر هیئت مدیره سپاهان می گوید که اولویت مهم سپاهان گزینش یک مربی خارجی بزرگ است.

وی در مورد خبرهایی که در مورد الکساندر نوری و مبلغ ۹۰۰ هزار دلار مطرح می شود، عنوان کرد: نه اصلا چنین چیزی نبوده است و ما در مورد مبلغ قرارداد صحبت نکردیم. ایشان گفتند که تا تابستان تحت قرارداد هستند و نمی توانند تا آن وقت به کشور عزیزمان ایران بیایند. آقای نوری گزینه ی اول ما بود؛ ولی ظاهرا قرارداد دارند و نمی توانند به تیم ما اضافه شوند، ولی بحثی روی قیمت نبود.

رئیس هیئت مدیره کلوب سپاهان در مورد اخباری که در مورد مربیان ایرانی نظیر گل محمدی، منصوریان و … مطرح شده، توضیح داد: آقای منصوریان گزینه ی ما نبود؛ سه نفر مربی ایرانی هستند که اسم نمی برم. در حال بررسی هستیم و این احتمال هم است که آنها را بیاوریم. این احتمال هم وجود دارد که آقای قنبری موفق باشد و در صورتی که این اتفاق بیافتد، می توانیم به ایشان اعتماد کنیم و تیم را جهت بازی های باقی مانده به ایشان بسپاریم؛ ولی در کنار این به مربی ایرانی هم فکر می کنیم.

نیکفر در پاسخ به این پرسش که هواداران دلواپس دخالت دلال ها در گزینش مربی تیم هستند خاطرنشان کرد: ما با گزینه های مربیگری مستقیما از طریق کلوب وارد مذاکره می شویم.

الکساندر نوری به کشور عزیزمان ایران نمی آید

وی در مورد عوض کردن مدیرعامل سپاهان توضیح داد: آقای طاهری واقعا آدم دلسوز، زحمتکش و متعهد به کلوب هستند و همانطور که می دانید صورت ورزشی هم هستند و زحمات زیادی هم کشیدند. ما تمام تلاشمان را کردیم و تمام منابع را در اختیار کلوب گذاشتیم؛ ولی فوتبال روی خوش خود را به ما نشان نداد. آقای سبحانی هم حمایت کامل داشتند و ۲۰ هفته به کرانچار وقت دادیم، هر بازیکنی هم که خواست در اختیار او قرار دادیم؛ ولی به نتیجه نرسیدیم. البته ما بازی قشنگی انجام می دادیم؛ ولی نتیجه نمی گرفتیم و مجبور به تغییرات شدیم. آقای طاهری هم جهت اینکه به شرایط کلوب کمک کنند، قبلا استعفای خود را داده بودند که هیئت مدیره نپذیرفت؛ ولی شرایطی پیش آمد که به هر حال با عدم نتیجه گیری ناچار به ایجاد شوک بودیم.

واژه های کلیدی: خارجی | سپاهان | ایرانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs