بیابان تصادف ماشین برنامه الکتریکی

بیابان: تصادف ماشین برنامه الکتریکی در ماشین تصادف شدید خودروی الکتریکی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات قطر در جام جهانی ۲۰۲۲ می تواند از امکانات ورزشی کیش استفاده کند / سلطانی‌فر

وزیر ورزش و جوانان جمهوری اسلامی ایران، در ادامه دیدارهای دو جانبه با وزرای کشورهای اسلامی، روز پنجشنبه با همتای قطری خود در باکو دیدار کرد و گفت: قطر در جریان

قطر در جام جهانی ۲۰۲۲ می تواند از امکانات ورزشی کیش استفاده کند / سلطانی‌فر

سلطانی فر: قطر در جام جهانی ۲۰۲۲ می تواند از امکانات ورزشی کیش استفاده کند

عبارات مهم : ایران

وزیر ورزش و جوانان جمهوری اسلامی ایران، در ادامه دیدارهای دو جانبه با وزرای کشورهای اسلامی، روز پنجشنبه با همتای قطری خود در باکو دیدار کرد و گفت: قطر در جریان برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ می تواند از امکانات ورزشی جزیره کیش استفاده کند.

به گزارش ایسنا، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان امروز در دیدار با «صالح الغانم بن علی » همتای قطری ، با اشاره به برگزاری جام جهانی فوتبال در سال ۲۰۲۲ میلادی در این کشور ، اظهار داشت: اخذ میزبانی مسابقه های جام جهانی فوتبال اتفاق بزرگی جهت کشورهای منطقه و قطر است وامیدواریم با تدابیر دولت قطر و کمک کشورهای منطقه این کشور عالی ترین میزبانی را داشته باشد.

قطر در جام جهانی ۲۰۲۲ می تواند از امکانات ورزشی کیش استفاده کند / سلطانی‌فر

سلطانی فر افزود: کشور عزیزمان ایران جهت هرچه بهتر برگزار شدن این مناسبت ورزشی که میلیاردها نفر به آن چشم دوخته اند، آماده ارائه هر نوع کمک ، پشتیبانی و حمایت است .

او اضافه کرد: در جزیره قشنگ و توریستی کیش که در نزدیکی قطر واقع شده است است ؛ بیش از ۸۰ هتل بزرگ وامکانات ورزشی احداث شده است و قطر در جریان برگزاری جام جهانی در این کشور ، می تواند از این امکانات جهت برگزاری اردوهای ورزشی کشورهای متفاوت استفاده کند.

وزیر ورزش و جوانان جمهوری اسلامی ایران، در ادامه دیدارهای دو جانبه با وزرای کشورهای اسلامی، روز پنجشنبه با همتای قطری خود در باکو دیدار کرد و گفت: قطر در جریان

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به روابط عمیق کشور عزیزمان ایران و قطر در چند دهه گذشته ، گفت : اراده دکتر روحانی مدیر جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران و امیر قطر همواره بر گسترش و تحکیم روابط دو کشور استوار بوده است ، به همین علت روابط دو کشور در سال های اخیر خیلی عمیق تر و گسترده تر شده است است .

سلطانی فر افزود: قطر در سال های اخیر در بسیاری از عرصه ها مسیر توسعیه را با جدیت و تدبیر دنبال می کند وما همواره خودمان را در کنار دولت و ملت قطر می بینیم .

او یادآور شد :در عرصه ورزش هم قطر در ابعاد متفاوت مانند ساخت استادیوم ها، توسعه کلوب ها و برگزاری رویدادهای ورزشی کارنامه خیلی خوبی در سال های اخیر داشته است و برگزاری مسابقه های آسیایی در سال ۲۰۰۶ برگ زرینی بر کارنامه ورزشی این کشور بوده است.

قطر در جام جهانی ۲۰۲۲ می تواند از امکانات ورزشی کیش استفاده کند / سلطانی‌فر

وزیر ورزش و جوانان کشورمان با اشاره به شکل گیری شرکت مردم نهاد جوانان در کشور عزیزمان ایران ، گفت: با توجه به اشترکات عمیق فرهنگی و دینی بین دو کشور، مایل هستیم که شرکت های غیر دولتی و تشکل های جوانان دو کشور با هم ارتباط نزدیکی داشته باشند.

سلطانی فر در ادامه پیشنهاد برگزاری هفته های فرهنگی جوانان در دو کشور را مطرح کرد.

وزیر ورزش و جوانان جمهوری اسلامی ایران، در ادامه دیدارهای دو جانبه با وزرای کشورهای اسلامی، روز پنجشنبه با همتای قطری خود در باکو دیدار کرد و گفت: قطر در جریان

او ضمن اعلام آمادگی کشور عزیزمان ایران جهت اعزام مربیان ، مدرسان و ورزشکاران ایرانی به قطر ، گفت: در رشته هایی که کشورمان در آنها موقعیت خوبی در آسیا و دنیا دارد ، می توانیم به قطر کمک کنیم .

او افزود: همانطور که در فوتبال و کلوب های متفاوت فوتبال در قطر ، شاهد حضور تعداد زیادی از ورزشکاران ایرانی حضور هستیم ، در سایر رشته های ورزشی هم امکان استحکام زیاد روابط وجود دارد.

قطر در جام جهانی ۲۰۲۲ می تواند از امکانات ورزشی کیش استفاده کند / سلطانی‌فر

وزیر ورزش و جوانان قطر نیز در این دیدار ، گفت : شرایط استثنایی حاضر موقعیت استثنایی را ایجاد کرده هست، دولت قطر علاقمند به توسعه روابط دو جانبه با برادران جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران است و برنامه کاملی جهت سال ۲۰۱۸ دارد.

او افزود: قطر با کشور عزیزمان ایران در عنوان های فرهنگی ، منطقه ای ، نظر های یکسان دارد ، بر این اساس باید اقدام ها و طرح های یکسان ها را نیز به اجرا در بیاوریم.

وزیر ورزش قطر گفت: در چارچوب مناسبات دوجانبه جهت بخش ورزش و جوانان اهمیت خاصی قائل هستیم ، دو کشور در بعد ورزشی روابط دیرینه ای دارند و قطر همواره پذیرای ورزشکاران بزرگ کشور عزیزمان ایران بوده و از تجربیات مربیان ایرانی بهره مند شده است است .

وی افزود: هیاتی از جوانان کشور عزیزمان ایران در حوزه هنرهای نمایشی تیرماه عازم به قطر می آیند ، بعد از عید فطر نیز یک گروه بزرگ موسیقی ایرانی به قطر عازم خواهند شد.

بنا بر این گزارش وزیر ورزش و جوانان کشور عزیزمان ایران در دیدار با همتای عمانی نیز با اشاره به دستاورد های کشور عزیزمان ایران در بسیاری از رشته های ورزشی در مسابقه های آسیایی و جهانی گفت : می توانیم تجربیات خود را در این زمینه در اختیار کشور دوست و برادر عمان قرار دهیم.

او همچنین افزود : ما مربیان خوبی در رشته های ورزشی متفاوت داریم و جهت اعزام آنها به کشور دوست و برادر عمان آمادگی داریم .

سلطانی فر همچنین وجود ظرفیت های زیادی جهت همکاری تشکل های غیر دولتی را مورد اشاره قرار داد و آن را جهت تقویت روابط میان جوانان دو کشور موثر دانست.

وزیر ورزش عمان نیز گفت: ما اعتقاد داریم که زمین های یکسان جهت توسعه همکاری دو کشور وجود دارد و امیدواریم ضمن ادامه روند موجود سطح همکاری را هر چه زیاد گسترش دهیم

«شیخ سعد بن محمد بن سعید المرده السعدی» با اشاره به یادداشت تفاهم امضا شده است میان کشور عزیزمان ایران و عمان در حوزه ورزشی گفت : باید در زمینه اجرای خوب این سند تلاش و در چارچوب آن برنامه اجرایی مناسبی را طراحی و اجرا در کنیم .

چهارمین اجلاس وزیران ورزش و جوانان شرکت همکاری اسلامی روز های چهارشنبه و پنجشنبه در باکو برگزار شد.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | جوانان | برگزاری | جام جهانی | مسعود سلطانی فر | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs