بیابان تصادف ماشین برنامه الکتریکی

بیابان: تصادف ماشین برنامه الکتریکی در ماشین تصادف شدید خودروی الکتریکی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مجبور نیستیم جهت رئال مادرید تونل افتخار باز کنیم / سوارز

به گزارش ایلنا، مهاجم بارسلونا می گوید که آنها مجبور نیستند در بازی روز شنبه برابر رئال مادرید جهت قهرمان جام کلوب های دنیا گارد افتخار بزنند و تصمیم کلوب مبنی

مجبور نیستیم جهت رئال مادرید تونل افتخار باز کنیم / سوارز

سوارز: مجبور نیستیم جهت رئال مادرید تونل افتخار باز کنیم

عبارات مهم : قهرمان

مهاجم بارسلونا از خرید آنتونیو گریزمان و فیلیپ کوتینیو استقبال کرد.

به گزارش ایلنا، مهاجم بارسلونا می گوید که آنها مجبور نیستند در بازی روز شنبه برابر رئال مادرید جهت قهرمان جام کلوب های دنیا گارد افتخار بزنند و تصمیم کلوب مبنی بر رد این اقدام درست بود. بعد از قهرمانی رئال مادرید در جام کلوب های دنیا این نخستین بازی شاگردان زین الدین زیدان خواهد بود ولی بلوگرانا قصد ندارد تونل افتخار در سانتیاگو برنابئو ایجاد کند.

مجبور نیستیم جهت رئال مادرید تونل افتخار باز کنیم / سوارز

این خبر شب گذشته به وسیله گیلرمو آمور اعلام شد و لوئیز سوارز در مصاحبه با RAC1 از آن حمایت کرد.

از وقت حضورم در اسپانیا، تونل افتخار جهت من چیز جدیدی هست. من این را می دانم که طبق قوانین اگر شما و حریفتان در تورنمنتی هستید و آنها قهرمان شدند شما باید این اقدام را به نشانه احترام ادا کنید. ولی در این مورد ما در جام کلوب های دنیا حضور نداشتیم و مجبور نیستیم این اقدام را انجام بدهیم. این تصمیم کلوب است.

به گزارش ایلنا، مهاجم بارسلونا می گوید که آنها مجبور نیستند در بازی روز شنبه برابر رئال مادرید جهت قهرمان جام کلوب های دنیا گارد افتخار بزنند و تصمیم کلوب مبنی

رئال مادرید با وجود قهرمانی در جام کلوب های جهان، در لالیگا 11 امتیاز از بارسلونا عقب افتاده و شنبه هفته آینده باید برابر بارسلونا قرار بگیرد، سوارز در این باره عنوان کرد: ما در فرم خوبی هستیم بنابراین امیدواریم الکلاسیکو را برنده شویم. ما به خودمان اعتماد داریم و خوب بازی می کنیم. همه بازیکنان به دنبال پیروزی در این بازی هستند و اگر ما این قدم بزرگ را برداریم رئال مادرید یک پیروزی بزرگ را به ما هدیه می دهد. ما رقبای دیگری هم داریم ولی این از نظر معنوی متفاوت هست. با شکست رئال قهرمان لالیگا نمی شویم ولی انگیزه خوبی جهت دور دوم مسابقه های به ما عطا می کند.

بازیکن سابق لیورپول راجع به پیوستن آنتونیو گریزمان و فیلیپ کوتینیو گفت: کاملا واضح است که آنها بازیکنان موفقی هستند. این دو در عالی ترین سطح بازی می کنند و ما هر لحظه علاقه داریم بازیکنان نخبه را در بارسلونا حضور داشته باشند. آنتونیو در اتلتیکو مادرید نیاز دارد با شماره 9 بازی کند و او می تواند به ما یاری کند و به نفع بارسلونا باشد.

واژه های کلیدی: قهرمان | بازیکنان | بارسلونا | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs