بیابان تصادف ماشین برنامه الکتریکی

بیابان: تصادف ماشین برنامه الکتریکی در ماشین تصادف شدید خودروی الکتریکی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات با حسینی و ابراهیمی هفته آینده مذاکره می‌کنیم/ استقلال سفیر فوتبال کشور عزیزمان ایران است ، شفر

سرمربی تیم فوتبال استقلال از وقت اجرای دیدار سوپر جام بین استقلال و پرسپولیس انتقاد کرد. 

با حسینی و ابراهیمی هفته آینده مذاکره می‌کنیم/ استقلال سفیر فوتبال کشور عزیزمان ایران است ، شفر

شفر: با حسینی و ابراهیمی هفته آینده مذاکره می کنیم/ استقلال سفیر فوتبال کشور عزیزمان ایران است

عبارات مهم : برنامه

سرمربی تیم فوتبال استقلال از وقت اجرای دیدار سوپر جام بین استقلال و پرسپولیس انتقاد کرد.

به گزارش ایلنا، وینفرد شفر در حاشیه تمرین امروز تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: در دوران آماده سازی هستیم و باید سطح بازیکنان را در آمادگی جسمانی اوج ببریم. ما مربی خوبی از آلمان آورده ایم که قرار است به ما یاری کند و با تمرینات خاص و خاص ای که انجام خواهیم داد می خواهیم از مصدومیت های احتمالی جلوگیری کنیم. ما در دورانی که تیم در تعطیلات بوده جهت همه بازیکنان برنامه های شخصی فرستادیم تا تمرینات ارزش را به صورت انفرادی ادامه دهند. در تمرینات امروز فشار 40 درصد، 60 درصد و 80 درصد روی بازیکنان اعمال شد و شما دیدید که شرایط همه آنها خوب هست. ما شرایط جسمانی و فیزیکی بازیکنان را آنالیز و طبق این آنالیز جهت آنها تمرینات انفرادی را برنامه ریزی می کنیم.

سرمربی استقلال راجع به اوضاع وریا غفوری، امید ابراهیمی و سیدمجید حسینی و علت غیبت فرشید اسماعیلی عنوان کرد: فرشید در جلسه اول تمرین مسئله عضلانی پیدا کرد و الان جهت پیگیری این مصدومیت تحت نظر دکتر هست. فدراسیون نامه ای به کلوب فرستاده که بازیکنان ملی پوش به 14 روز استراحت نیاز دارند جهت مشخص شدن اوضاع ابراهیمی و حسینی منتظریم یک هفته استراحت کنند و بعد با آنها مذاکره کنیم.

با حسینی و ابراهیمی هفته آینده مذاکره می‌کنیم/ استقلال سفیر فوتبال کشور عزیزمان ایران است ، شفر

شفر راجع به اوضاع امید ابراهیمی ادامه داد: امید در تمام بازی های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا جهت ما بازی کرد. او نه تنها لیدر استقلال است بلکه حالا لیدر تیم ملی هم شده است هست. حالا که از جام جهانی برگشته کلوب باید جهت امضای قرارداد با او اقدام و جهت حضورش در تیم صحبت کند چون وجود امید ابراهیمی جهت ما بسیار مهم هست. ممکن نیست که اجازه دهیم فرمانده تیم در استقلال نباشد. امیدوارم کلوب در مذاکرات با امید موفق باشد. طبیعی است که او پیشنهادات دیگری هم داشته باشد ولی این بازیکن استقلال را دوست دارد. این اوضاع جهت مجید حسینی هم همین طور است البته او قرارداد دارد که باید جهت ماندنش در استقلال با او هم مذاکره شود.

وی راجع به وریا غفوری نیز خاطرنشان کرد: با وریا هم در ارتباط هستیم و الان بعد از اینکه مصاحبه تمام شد با توفیقی راجع به او صحبت می کنم که شرایطش به چه ترتیبی هست. باید اوضاع مصدومیت روزبه چشمی را هم ببینیم که چطور است و راجع به او هم تصمیم بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال از وقت اجرای دیدار سوپر جام بین استقلال و پرسپولیس انتقاد کرد. 

سرمربی تیم فوتبال استقلال در ادامه در خصوص برنامه های استقلال جهت فصل آینده یادآور شد: از دوشنبه تمرینات مان را شروع کرده ایم و بازیکنان مان در این تمرینات حضور پیدا کردند. ما اگر بخواهیم یک کنسرت اوپرای بزرگ در کشور عزیزمان ایران داشته باشیم باید علاوه بر نوازنده، خواننده های خوبی هم داشته باشیم. در آسیا در کنار بازیکنان جوان باید مهره های مهم هم حفظ شود، بازیکنانی مانند امید و وریا که ما به آنها نیاز داریم تا به تیم کمک کنند. در فصل پیش دو قدم بزرگ برداشته ایم و به سمت موفقیت تلاش مان را ادامه می دهیم تا اوضاع بازیکنان مان هم بهتر شود.

شفر در مورد شایعه کنار رفتن افتخاری از استقلال تصریح کرد: شایعات جهت من اصلا مهم نیست و نمی دانم چه کسی این شایعات را در صفحات مجازی مطرح کرده هست. در کلوب مسئله جدیدی نمی خواهیم، ما ثبات نیاز داریم. همه باید جهت یک نشانه که همان موفقیت هست، تلاش کنیم. در 10 ماه گذشته که با کلوب کار کردیم، موفق بودیم.

وی در خصوص برنامه های اردوی استقلال خاطرنشان کرد: امیدوارم امروز جواب نهایی را در رابطه با اردوی تیم را بگیریم. ما نمی توانیم زیاد صبر کنیم و باید بازی های دوستانه با تیم های خوب داشته باشیم. بدون اردوی خوب پیش فصل موفقیت جهت سال آینده 30 درصد کم شود. این پیغامی است که فرستاده ایم که استقلال سفیر فوتبال کشور عزیزمان ایران است و تیم بسیار خوبی است که تنها در کشور عزیزمان ایران صحبت نمی شود و در آلمان و رسانه های اروپایی صحبت می شود. نباید اجازه دهیم این دستاورد خراب شود. ما 30 ملیون هوادار در دنیا داریم.

با حسینی و ابراهیمی هفته آینده مذاکره می‌کنیم/ استقلال سفیر فوتبال کشور عزیزمان ایران است ، شفر

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد وقت اردوی تیم تصریح کرد: شاید 10،11 یا دوازدهم جولای باشد. ملی پوشان ما دیر اضافه می شوند که البته این شرایط تنها جهت ما نیست و پرسپولیس هم این شرایط را دارد. ما بازی های مشکل در لیگ و آسیا داریم و نیاز به بازیکنان آماده خواهیم داشت. السد قطر در نقل و انتقالات قراردادهای میلیون دلاری می بندد و امیدوارم همه متوجه حرف من شده است باشند.

شفر راجع به اینکه گفته می شود مخالف برگزاری سوپرجام هست، گفت: مسئله از سمت استقلال و پرسپولیس نیست، سوالم از فدراسیون فوتبال این است که آیا باید سوپرجام به فاصله کم از جام جهانی برگزار شود. برنامه جام جهانی را حتما ندیده اند. شاید تاریخ جام جهانی را می دانستند و می توانستند لیگ را یک هفته دیرتر شروع کرده و سوپرجام را عقب تر بیندازند. شاید بازیکنان ملی پوش استقلال و پرسپولیس در سوپرجام دچار مسئله شده است و در آسیا به مسئله بخوریم. ما لیگ مان را از خیلی از کشورهای دیگر سریعتر شروع می کنیم. کامل مشخص است که می خواهم سوپرجام برگزار شود و از این بابت خوشحالم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال از وقت اجرای دیدار سوپر جام بین استقلال و پرسپولیس انتقاد کرد. 

واژه های کلیدی: برنامه | فوتبال | استقلال | بازیکنان | برنامه ریزی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs